טל קורנס אוכל את הכובע, ועוד במשלוח!

טל קורנס,

היה זה עוד יום גשום, הרעב תקף אותי ולצאת מהבית לא באמת הייתה אפשרות. החיפוש באפליקציית wolt העלה מעט מאוד אפשרויות ולכן למרות שאינני חובב הז'אנר החלטתי לחיות על הקצה ולבחון את גורמה 26, ועוד במשלוח.

המבורגר קלאסי, גורמה 26, משלוח וולט

אז מה מזמינים?

הרעב היה כבד, היד קלה על האייפון ולאחר התייעצות עם חבר שמעריץ את גורמה 26 נבחרו 3 המבורגרים: קלאסי, טלה ולה טרוף שלצידם הוזמנו צ'יפס רגיל וצ'יפס בטטה. כבר הכנתי את עצמי לאכזבה מעוד המבורגר קריר במידת עשייה וול פלוס פלוס, לחמניה מתפרקת וצ'יפס רטוב ועייף, אבל למרבה ההפתעה רק האחרון קרה.

המבורגר טלה, גורמה 26, משלוח וולט

כל ההמבורגרים ללא יוצא מן הכלל הגיעו חמים (המשלוח הגיע בדיוק תוך חצי שעה), במידת עשייה מדיום יפיפיה והלחמנייה, למרות הרים של תוספות (כל המבורגר והתוספות שלו), עמדה בעומס ואפילו לא עשתה קולות של התפרקות. כמו שציינתי רק הצ'יפס (13 ₪) אכזב, או אולי בעצם לא… הצ'יפס במשלוח היה בשורה התחתונה זהה לזה שמוגש במסעדה, שמנוני וסוגי, או בקיצור צ'יפס פלאפל. לא ברור לי למה מסעדה "צרפתית" מגישה צ'יפס "ישראלי", אבל זה לא הפוקוס במשלוח הזה. מה שכן, רוטב הגבינה הכחולה שמגיע עם צ'יפס הבטטה (15 ₪) זו הברקה שמשכיחה במעט את הבעיות בזכות הטעמים העזים שלה.

לה טרוף, גורמה 26, משלוח וולט

ועכשיו להמבורגרים

התחלנו עם ההמבורגר הקלאסי – בשר בקר, בייקון קריספי, גבינת אמנטל, מיונז, רוטב ברביקיו ביתי ובצל קונפי (59 ₪). כשמו כן הוא, קלאסי וטעים. הברביקיו אמנם לא הורגש במיוחד ונאלץ לקבל חיזוק ביתי, אבל הבייקון הגיע בכמות נדיבה והיה קריספי במיוחד בתוך לחמניית הבריוש הרכה שהפכה את המנה מאמריקאית לאמריקאית עם אזרחות צרפתית.

המבורגר קלאסי, גורמה 26, משלוח וולט

עברנו להמבורגר טלה – בשר טלה, צ'דר אנגלי מיושן (18 חודשים), פטריות ביין לבן, רוטב טרטר ועלי מאש (66 ₪). אמנם מדובר בשילוב שכבר פגשנו בכמה וכמה מסעדות, בגירסאות כאלו ואחרות, אך בגורמה 26 הוא נעשה בטוב טעם. הכל התחבר בצורה מושלמת, בעיקר בזכות רוטב הטרטר שהקליל את הכבדות של הגבינה והפטריות. שלמות.

המבורגר טלה, גורמה 26, משלוח וולט

לסיום נבחרה מנת הדגל הידועה של גורמה 26, המבורגר כמהין הידוע בכינויו לה טרוף – בשר בקר, איולי כמהין, חזה אווז מעושן, טוויל גבינת פרמז'ן וגפרורי בטטה קריספי (66 ₪). לא סתם זוהי המנה המוכרת ביותר של המסעדה. הטעמים כל כך חזקים עד שלרגע ניתן להתבלבל ולחשוב שאוכלים מנת פסטה בזכות השילוב של הכמהין, הפרמז'ן וחזה האווז שהגיע בכמות מסחרית. למרות הבלבול האפשרי, מדובר במנת המבורגר משובחת עם טעמים עזים ומפוצצים שכל חובב המבורגר צריך להכיר.

לה טרוף, גורמה 26, משלוח וולט

לסיכום החוויה

אני שמח לאכול את הכובע ולהודות לאחר שנים של השמצות שנהניתי מההמבורגרים השונים של גורמה 26 ועוד במשלוח של וולט! מה שכן, התמחור בעיניי עדיין גבוה יחסית לאופציות אחרות. ועוד טיפ אחרון ממני, לאחר מספר ניסיונות בלתי מבוטל של הזמנות מכל מני מקומות – אם אתם עושים משלוח וחשקה נפשכם בצ'יפס, רדו לסופר וקנו שקית "תפוגן". 

שם: המבורגר גורמה 26. כתובת: מקווה ישראל 26, ת"א. כשרות: לא כשר. שעות פעילות: א'-ש' 12:00-24:00.

ליצירת קשר ומידע נוסף מאיזי