יש מעושן אחד שיודע לעשות אותנו מאושרים

אור בלאן,

עוד פגישה של אמצע שבוע, הפעם ברחוב הארבעה בת"א, וממנה לעוד פגישה ב-WeWork שרונה. מה עושים בין לבין כשכבר צהריים ורעבים? בלי לחשוב פעמיים נכנסתי למרינדו והלכתי על הדיל המעושן לחברי הקהילה.

סמוקי צ'דר של מרינדו שרונה, מכירים?

אני לא מחובבי שרונה מרקט, צפוף שם, רועש שם ואם בטעות הגעתם לאזור כשיש איזה פסטיבל או קידום מכירות אז בכלל אפשר לשכוח מלמצוא איפה לאכול. ואז יש את הדוכן של מרינדו בשרונה שגורם לי איכשהו להתעלם מכל זה, אי של שפיות בשרים באמצע כל הבלאגן והרעש. בריצה שבין פגישה לפגישה בקצב המטורף של ההייטק, הפינה של מרינדו בשרונה מצליחה לשמח אותי כל פעם מחדש, וכשיש דיל בלעדי לחברי הקהילה אז בכלל אין מה לחפש במקום אחר.

חובה לנסות - הסמוקי צ'דר של מרינדו שרונה

הזמנתי את הסמוקי צ'דר 380 ג' עם בייקון טלה וקריספי בצל (תודו שרק התיאור הזה מציף את הפה ברוק). בתיאוריה 380 ג' זה הרבה לארוחת צהריים, במיוחד עם כל הטופינגים שמעל ועוד צ'יפס ליד, אבל זו נקודת האור היחידה שיש לי ביום מטורף כזה ואני צריך את כל הבשר והפינוק שאפשר, ואני לא שמן! יש לי קיבה גדולה, וכרס, וטוב נו אני כנראה צריך להרזות קצת… מפה לשם בזמן שאני עובר על מיילים בנייד ומכין רשימה מנטלית של נקודות חשובות לפגישה הבאה, הונח מולי כלאחר כבוד ובמלוא פאר והדר – הסמוקי צ'דר היפיפה שלי.

צ'יזוברגר סמוקי צ'דר של מרינדו

גבוה ומהביל, בשרי וגבינתי כאחד. לא מתבייש ולא מסתתר, כאילו מכריז "אני כאן ואפילו יש בייקון טלה מעל – תאכל אותי!" מי אני שאתווכח עם המבורגר? עצירה קצרה לצילום של הדוגמן הגובה, אחיזה איתנה בלחמניה הנוצצת ופערתי פה כדי לטרוף בהנאה. אושר נמס חמים ממלא את פי ואני מצליח לעצור לרגע את הטירוף של היום. ביס נוסף ואני נמס כמו הצ'דר שעוטף את הקציצות באהבה. פתאום מבליחים להם הבזקי קריספיות מהבצל והעונג משתדרג עוד קצת. זה מדהים כמה אושר יש כאן. המלצה קטנה לשדרוג – מרינדו מציעים רטבים מיוחדים שמרימים את הצ'יפס עוד מדרגה, בשבילי רוטב הפלפלים החריף והמיונז שום פשוט מטריפים!
הצ'יפס של מרינדו בשרונה

השורה התחתונה

אם אתם עדיין לא מכירים את מרינדו, אז דחוף לתקן, ואם עוד לא טעמתם את הסמוקי צ'דר אז תתביישו. אם אתם מהאנשים המצויינים שכבר חוו את התענוג הזה אז הנה הכתבה שתעשה לכם חשק לחוות אותו שוב.

שם: מרינדו שרונה מרקט. כתובת: קלמן מגן 3, תל אביב. כשרות: לא כשר. שעות פעילות: א'-ה' 09:00-22:00, ו' 08:00 עד שעה לפני כניסת השבת, ש' 09:00-23:00.

ליצירת קשר ומידע נוסף מאיזי