איפה זה אנדורה? לא משנה, גילינו שם המבורגר

אור שוחט,

נסעתי לטייל במדינה קטנה בפירנאים בשם אנדורה, וכדי שזה ייחשב כביקור אמיתי הייתי חייב לטעום שם המבורגר, בשביל הקהילה כמובן. 

סיור קצר בבירת אנדורה גילה לי שלושה מקומות אפשריים: מקום עם השם היומרני Casa de Buef, ובניגוד לו מצאתי גם את Gurger Zero, וגם את Frankfurt Chester. בחרתי באופן די רנדומלי במקום הגרמני.

 Frankfurt Chester באנדורה

ההמבורגר של Frankfurt Chester

Frankfurt Chester נראה כמו בר בווארי קלאסי. המבנה עשוי עץ, על הקירות תלויים כל מיני דברים מוזרים, ואת הקירות מקשטים בקבוקים ריקים של בירות. החלק הראשון בתפריט מוקדש לנקניקיות, והחלק העיקרי הוא בירות בוואריות. החלטתי ללכת על ההמבורגר, שעשוי 100% בשר חזיר (4.25 יורו), עם צ'דר ובייקון (כל אחד מהם תוספת של יורו אחד), בצד צ'יפס וקולה (סה"כ 11.5 יורו). ראשון הגיע הצ'יפס, בתוך נייר שציפה את הפנים של קונוס מתכתי, והוא היה מושלם! התאפקתי לא לגמור את כל הצ'יפס לפני שתגיע המנה העיקרית. ההמבורגר הגיע עטוף בנייר בלי צלחת, והיה קטן יותר משדמיינתי. הטעם טוב, אבל הזכיר לי יותר נקניקייה בצורת המבורגר מאשר המבורגר. אין מה לעשות – מחזיר הכי טוב לעשות נקניקיות.ההמבורגר של Frankfurt Chester באנדורה

לסיכום

מקום נחמד, אבל לא הייתי ממליץ להגיע במיוחד. גם מי שכבר הגיע לאנדורה- Casa de Buef נראה כמו מקום יותר טוב, אז שיאכל שם וידווח לי בבקשה.