ההמבורגר החדש של מתחם הרובע באמת הולך לשנות את חיי הלילה בעיר?

הדר בן יעקב,

אחרי תקופה עמוסה (בכל זאת חתונה, חו"ל וכאלה) יצא לנו סוף סוף ערב ספונטני פנוי באמצע שבוע וגררתי את הבחור שקורא לי אשתי לבדוק את הסניף החדש שעד העצם אקספרס פתחו במתחם הרובע בראשון. קצת הופתעתי האמת מהמיקום בטרטוריה שבין BBB ראשל"צ שנחשב לאחד הסניפים המוצלחים , ביירן שהיינו ואהבנו והלופט המוכר והוותיק, בעיקר סיקרן אותי איך עד העצם אקספרס (שזכורה לי בעיקר מביקורים באמצע הלילה אחרי בילוי בברים בתל אביב) הולכת להתמודד עם התחרות הזאת?

עד העצם אקספרס הרובע, המבורגר

אז כן, אני מכירה את עד העצם אקספרס וברור לי שלא ניתן להשוות אותה למיטבול (שנסגר לא מזמן) או ל-BBB אבל כן ביירן וגם מאסט אנד מיו המוצלח הם מתחרים טבעיים, אז ידעתי בערך למה אני מצפה וציפיתי לחוויה לפחות באותה רמה כמו במקומות האלה. הגענו והתלבטנו קצת מה להזמין עד שלבסוף עם העזרה של המוכר המקסים והסובלני הלכנו על ארוחת המבורגר כפול (שתי קציצות כאשר במשקל 120 ג' כ"א) עם צ'יפס עם גבינה (54 ₪) בהמלצתו, עם טופינג של גבינה וחזה אווז (11 ₪). בנוסף הוא ממש המליץ בהתלהבות ללכת על הסנדוויץ אנטריקוט למרות הגודל שלו (130 ג'), קצת חששנו בכל זאת, רעבים אחרי יום ארוך בעבודה אבל החלטנו לזרום עם ההתלהבות ולקחנו ארוחה (59 ₪) עם טבעות בצל בצד (6 ₪) ותוספת של גבינה (5 ₪) כי מבחינתי חייבים משהו שיתפוס את החתיכות האנטריקוט והבצל. חשוב לציין שהארוחות מגיעות עם כוס שתייה ריפייל לשתייה מוגזת או לימונדה. אני ממש אוהבת את הקונספט, זה מעולה שמקומות מהסוג הזה הולכים על השתייה ריפיל כי זה פשוט מוסיף לתחושת התמורה עבור הכסף ובהחלט משפר את הביקור.

עד העצם אקספרס הרובע, התפריט

בזמן שחיכינו למנות מילאנו שתייה ובדקנו את הרטבים, יש למקום מספר רטבים בסיסים – קטשופ, מיונז, חרדל וברבקיו. מילאנו לנו בצלוחיות קצת מכל דבר ותפסנו שולחן, המקום רחב מאד, פתוח ומעוצב בצורה מאד נעימה ונוחה למרות שמדובר במסעדת פאסט פוד (שלא אמורה לעודד אותך להמשיך לשבת יותר מידי). עברו מספר דקות של המתנה ויצאו המנות שלנו ארוזות ומוכנות בתוך המגשים לקחנו אותם ישבנו, צילמנו כמה תמונות והתחלנו לאכול.

עד העצם אקספרס הרובע, ארוחה לילית

עד העצם אקספרס הרובע, בשורה חדשה לבליינים?

ההמבורגר עסיסי יחסית לדקות של הקציצה. הגבינה והחזה אווז היו פשוט שילוב מעולה והוסיפו עוד עסיסיות ובשרניות לקציצה הדקה. אבל- השוס האמיתי וההפתעה הכי גדולה הייתה הלחמניה! הלחמנייה עצמה מתקתקה, טעימה ועומדת בכיף בעומס – אחת הלחמניות הכי טובות שנתקלתי בהן להמבורגר. אכלתי לא מעט המבורגרים בטווח המשקלים הזה, ופה משהו הרגיש לי שונה – תחושה שכמות השומן גדולה מדי או גודל הקציצה ביחס קטן מדי. הצ'יפס היה קלאסי וטעים ולגבינה היה טעם חזק שרק שדרג את העסק, תוספת ממש נחמדה במיוחד לנשנוש לילי לאוהבי הגבינה.

עד העצם אקספרס הרובע, צ'יפס גבינה

אחרי מספר ביסים עם ההמבורגר, תוך כדי שנדב אומר שהוא לא ממש מרגיש את האנטריקוט ובו זמנית עף בטירוף על הלחמניה ,הייתי חייבת לבדוק את הסיפור בעצמי. האמת שקצת רמיתי בביס הראשון ולקחתי ביס ממש מהאמצע, האזור שהיה הכי עמוס באנטריקוט בצל וגבינה (מה שנחשב הכי טעים) והיה טעים ב-ט-י-ר-ו-ף! האנטריקוט היה מתובל הלחמניה ממשיכה להיות מושלמת ובצל וגבינה בסנדוויץ' כזה זה פשוט השלמה מעולה ואין מה להוסיף. אבל אמצע יש רק אחד הכל לחמניה עגולה, ובביסים הבאים הבנתי על מה נדב דיבר, בסוף מדובר ב-130 גרם לא כמות היסטרית וברוב הלחמניה הייתה בעיקר שכבה דקה של אנטריקוט שנבלעה בתוך הלחמניה הרכה והמתקתקה. אם היה בלחמניה יותר לכיוון הפרנה משהו קשה יותר שרק ייתן קונטרה לבשר ולא יוסיף טעמים חזקים זה היה יכול להיות מעולה לכמות הבשר הנתונה. לגבי טבעות הבצל שהגיעו עם המנה אין לי באמת מה להוסיף מדובר בסוג ה"סופר מרקטי" שאני מניחה שכולכם מכירים כבר.

עד העצם אקספרס הרובע, ארוחה עם טבעות בצל

לסיכום חווית עד העצם אקספרס הרובע

אם יצאתם באזור לאחד הברים לבילוי זה הולך להיות ה-המבורגר שיסגור לכם את הפינה של המאנץ' הלילי ובהחלט יספק אותכם. הלחמניה מושלמת, ההמבורגר אחלה לקטגוריה, האנטריקוט טעים מאד, המקום מהמם ומזמין, הצוות מקסים ועדיין. יש כאן פאסט פוד כהלכתו, עכשיו חובת ההוכחה מול התחרות הקשה באזור נותרת עליהם.

שם: עד העצם אקספרס הרובע. כתובת: משה בקר 12, ראשל"צ כשרות: לא כשר. שעות פעילות: א'-ד', ש' 11:30 – 03:00, ה'-ו' 11:30 – 05:00.

ליצירת קשר ומידע נוסף מאיזי