האם המסעדה המפורסמת בעיר מספקת את הסחורה גם במשלוח?

יובל שקולר,

בתור תושב כיכר רבין, אני יכול להעיד שמסעדות נפתחות על ימין ועל שמאל ותמיד טועמים דברים חדשים. אבל יש מסעדה אחת שנחשבת ״קלאסיקה״ והיא תמיד מפוצצת – הבראסרי (מקבוצת R2M). לכן, שפתחתי את האפליקציה וחיפשתי משלוח מהיר להרגעת הרעב – ישר זיהיתי את השם וידעתי שכדאי לנסות!

פעמיים המבורגר

גם אני וגם חבר החלטנו ללכת על המבורגר בלחמנית בריוש (62 ₪) עם בייקון מעל (+16 ₪). לצד ההמבורגרים הזמנו צ׳יפס ותפוח אדמה גרמולטה (תפו״ח עשויים במחבת עם חמאה, שום ופטרוזילה) – 16 ₪ כל תוספת. הדבר הראשון שאי אפשר לפספס – המחירים יקרים, כנראה ככה זה שמזמינים ממקום מאוד מפורסם. קצת פחות מ-40 דקות מרגע ההזמנה דרך WOLT, והתחלנו לטרוף!

מתחיל רע ומסתיים מדהים

קודם כל המשלוח היה ארוז נהדר, ההמבורגר היה עטוף בניילון וגם בקופסא וראו ששמרו על ההמבורגר מכל משמר. יחד עם ההתלהבות הגיע ההאכזבה – הלחמנייה הייתה קרה. זה היה מתקבל על הדעת אם המשלוח היה מגיע מרחוק, אבל אני גר בערך חמש דקות הליכה ולכן זה היה קצת מוזר. הלחמנייה עצמה הייתה טעימה אבל לא קריספית במיוחד ולא הרגשתי את הייחוד שלה כ״בריוש״. יחד עם זאת, יש לציין שהבייקון לא איכזב (כיאה לבייקון אמיתי), הבשר היה עשוי מעולה (מדיום) והביס עצמו היה טעים מאוד. עוד יותר טעימות היו התוספות – הצ׳יפס שרד יחסית את המשלוח (טעים, לא קריספי ולא מושי, סה״כ סבבה) והוא הגיע עם רטבים טעימים (סוג של איולי חריף). הגרמולטה הייתה מדהימה – מפוצצת שום וטעימה רצח. אני מרגיש שממש מצאתי את התוספת האידאלית למשלוח!

עוגת גבינה!

בתור חובבי קינוחים לא יכלנו לסרב ל״עוגת גבינה קופי בר״ (38 ₪) – הגיעה עוגת גבינה באריזה מושלמת של הבייקרי, וכיאה למותג היא לא איכזבה בכלל – לא מתוקה מדי, עם קצת טעם וניל, לא קפואה ולא אפויה – פשוט עוגת גבינה מושלמת. אין דבר יותר כיפי מלסיים ארוחה עם עוגת גבינה (כן כן אני אוהב קראק פאי ועדיין).

לסיכום

החוויה מהבראסרי לא הייתה מושלמת לצערי. המחירים גבוהים והלחמנייה הגיעה קרה. יחד עם זאת, התוספות היו נהדרות והעוגה הייתה בכלל מושלמת. המשלוח לא היה מספיק טוב כדי להיכנס לטופ בעיר, אבל אין ספק שיש פה עוד מקום שנחמד להזמין ממנו.

***המסעדה נסגרה***