הגילוי המרעיש על שירות המשלוחים שמשגע את המדינה

דנה רוזנפרב,

בשבוע הראשון שלי בלימודים, יצא לי לדבר עם בחורה אמריקאית על מה עשיתי לפני שהגעתי ל-MIT:

אני: ״כן, אז טיילתי באוסטרליה, ניו זילנד ופיג׳י. היה ממש כיף! מה איתך?״
בחורה אמריקאית: ״אנחנו היינו כל המשפחה בפריז, היה ממש כיף!״
אני:״יאו הפטיסרי, והמאפים – למות!״
בחורה אמריקאית: ״לא יודעת, אני נהניתי בעיקר מהאוכל המקסיקני…״

אני: ???

וכך חבריי, הבנתי שכשאמריקאי ממוצע אומר ״פריז״, הכוונה לפריז, טקסס. ו״רומא״ הכוונה לרומא, ג׳ורג׳יה.

וולט ופריז טקסס המבורגר

אז וולט התחילו סוף סוף לעשות משלוחים גם מחוץ לתל אביב, והחליטו להתחיל את הבשורה בעיר בה גדלתי – גבעתיים! חיש מהר נסעתי הביתה, וצילצלתי לאמא להודיע שאני באה לצהריים, אבל שלא צריך שהיא תכין כלום כי אני מזמינה המבורגר. כזו אני, חיה על הקצה (של המזלג). הרבה מהמקומות בתל אביב מאפשרים משלוח גם לגבעתיים, אבל החלטתי לבחור דווקא בכזה שלא עושה משלוח לדירה שלי בתל אביב – פריז טקסס. אם כבר נועזת, אז עד הסוף. אגב, למי שעדיין לא שמע – יש הטבה בלעדית לחברי הקהילה, 40 ₪ מתנה למשתמשים חדשים באפליקציה

אז מה מזמינים?

בחרתי בצ׳יזבורגר שמגיע באופן דיפולטי (אך נתון לשינוי) עם ירקות, ״בצל אומאמי״, רוטב הבית וצ׳דר. לכל הסיפור הזה הוספתי ביצת עין, מיקס צ׳יפס רגיל ובטטה בצד וקולה זירו. וחיכיתי' 30 דקות, והשליח הגיע. שקית חומה, לא ממותגת. בפנים קופסא עם צ’יפס, המבורגר עטוף, פחית קולה, מפיות ומגבון, ו-2 קופסאות קטנות עם קטשופ ומיונז.

וולט ופריז טקסס המבורגר עטוף

פתחתי את נייר העטיפה – ההמבורגר היה עם הרבה נוזלים, קצת מבולגן ועם לחמניה רטובה, אבל בסה״כ נראה שהמשלוח עבר יחסית בשלום. גם הפעם היה נראה שוולט מתייחסים למשלוח בכבוד, ואת עיקר הפער אפשר לפתור במסעדה. פתחתי גם את הקופסא של הצ׳יפס – מנה מכובדת בגודלה, רק שהציפה נהיו רכים מהלחות בקופסא. הם לא עברו את המשלוח כמו שצריך, אבל צ׳יפס זה צ׳יפס וגם ככה הוא טעים.

וולט ופריז טקסס המבורגר עם צ׳יפס

ועכשיו לחלק לו כולנו חיכינו – מידת העשייה וההמבורגר עצמו. שמעו, מידת העשייה הייתה מושלמת וההמבורגר נשאר סופר דופר עסיסי ובשרני! הבצל אומאמי (סוג של ריבת בצל) יחד עם ביצת העין שעדיין הגיעה קצת נוזלית (רואים את הכתמים שלה על הצלחת בתמונה הבאה), הצ׳דר ורוטב הבית היו ביס מפוצץ. החסרון היחיד היה הלחמניה שלא הצליחה להחזיק את כל העסק במשלוח, ונשארה רכה וספוגה.

וולט ופריז טקסס המבורגר חצוי

 

אז תכלס, כדאי או לא כדאי?

גדלתי בבית בו אחת מעשרת דברות המזון הייתה ״אל תזמין המבורגר במשלוח, כי יבש ומבאס יהיה הוא״. וולט ופריז טקסס הראו שזה לא חייב להיות המצב – הקציצה הייתה עסיסית ונהדרת. המשלוח הגיע מהר ובצורה מסודרת, ורק לפריז טקסס אגיד שאולי שווה לקלות את הלחמניה לפני, בשביל שתתמודד קצת יותר בגבורה עם כל הרטיבות (וכן, אני יודעת ש״פריז, טקסס״ זה גם שם של סרט. ואם אתם לא ידעתם או עוד לא צפיתם, זה הזמן לצפות, אולי אפילו לצד ההמבורגר).

שם: Paris Texas. כתובת: היצירה 3, מתחם קונטיינרס, רמת גן. כשרות: כשר ללא תעודה. שעות פעילות: כרגע א'-ה' 11:00-18:00, בעתיד יפתח גם בערב ובסופ"ש.

ליצירת קשר ומידע נוסף מאיזי

להורדת אפליקציית WOLT