מצאנו פתרון לבעיית הרעב של מוצ"ש

אבי גבאי,

מוצאי שבת שאין למחרתו יום ראשון רגיל, זו אחלה הזדמנות להזמין חברים לארוחת ערב מושחתת ומאוחרת במיוחד בבית. איזה כיף שוולט מאפשרים לנו להזמין מה שבא לנו מכל המקומות הכי טעימים בעיר! בלי לצאת, לעמוד בתור, לרוץ הביתה ולהתפלל שהאוכל לא ייהרס בדרך.

פורט 19 במשלוח של וולט

אז הפעם בחרנו בפורט 19, אחד ההמבורגרים הטובים בעיר ושבין היחידים שמוכרים את הנקניקיות של אלן טלמור. הזמנו את ספיישל ספטמבר – המבורגר קצבים עם חמאת כמהין, גבינת דולצ׳ה בלו וארטישוק אלה רומאנה (68 ₪); קצבים צרפתי עם גבינת בושה ריבת תאנים מטורפת ובייקון טלה (56 ₪); קצבים מקסיקני עם תבשיל שעועית, צ׳יפוטלה מעושן וחלפיניו (42 ₪); פורט קצבים אחד פשוט (38 ₪); ונקניקיית עגל עם צ׳דר בלחמנייה (32 ₪), הוספנו גם מנת צ׳יפס בשביל הספורטיביות (14 ₪).

פורט 19 במשלוח וולט - מבט מבפנים

מכיוון שהיה קרייבינג לשניצל ופירה, נאלצנו להשלים הזמנה מאגאדיר עם שניצל, פירה וצ׳יפס שוב, בשביל הספורטיביות. שני המשלוחים הגיעו תוך כ-25 דקות ובדיוק מפתיע אל מול הסטטוס שהציגה האפליקציה (מדהים מה שוולט עשו בתחום השירות). אני תמיד הייתי מאלה שאומרים שעדיף להישאר רעב ולא להזמין המבורגר במשלוח והאמת? אני כבר פחות קיצוני וחושב שיודעים לספק היום את המנה הזאת ברמה גבוהה, אם כי עדיין לא מושלמת. ההמבורגרים היו ארוזים בכלי קלקר והצ׳יפס בשקית שומרת חום. בזמנים שברשת מוזס מפרידים את הקציצה ומגישים את הירקות בנפרד כדי לשמור על עסיסיות וטריות המנה, הייתי מצפה מפורט 19 ליישר קו לפחות ברמת הפתרון.

פורט 19 במשלוח וולט - קצבים צרפתי

ההמבורגרים הגיעו יפים מאוד אבל כבר מורכבים מה שיצר ירקות חמימים ולחמנייה שכבר קצת ספוגה בנוזלים מהקציצה, לא סוף העולם. בצ׳יפס לעומת זאת החום נשמר אבל כך גם הלחות שלא עשתה לו טוב בכלל והוא נזקק לטיפול החייאה בטוסטר שחומם מבעוד מועד. אמרתי ספורטיביות? אז הצ׳יפס שהגיע מאגאדיר הגיע באריזת קרטון עם חורי אוורור שלמרות המשלוח שמרו עליו פריך וחמים אם כי עדיין לא מושלם וזה בסדר. 10 דקות בטוסטר והפריכות חזרה לעצמה וקיבלנו צ׳יפס טעים (אגאדיר נצחו במבחן הטעם אגב רק בגלל מליחות מוגזמת של טוגני הפורט). ההמבורגרים היו טעימים לאללה והמנצח היה ללא ספק הצרפתי למרות שהגיע ברמת עשייה אחת מעל שביקשנו. מזל שגבינת הבושה יחד עם ריבת התאנים החזירה לו את העסיסיות השומנית (והמתקתקה) שהוא השאיר על הפלנצ׳ה ברחוב החשמונאים.

ההמבורגר של פורט 19 במשלוח עם וולט

מסקנות

וולט, המיזם שהתחיל בקופנהאגן ללא ספק שינה את פני ענף המזון בתל אביב והביא סטנדרט חדש של שירות וטוב מכך, של וודאות (לשני הצדדים אגב). סוף סוף אפשר להזמין אוכל מבלי לפחד שהמנה שלך תנבול למוות בארגז קטנוע של מישהו שעושה קו חלוקה בחצי עיר. סטנדרט המשלוחים כל כך גבוה עד שמסעדה יכולה לבטל את האפשרות להזמין ממנה כשיש לה לחץ וככה מובטח לי כלקוח מוצר טוב ללא פשרות. לפרנואיד משלוחים כמוני זו מתנה מבורכת. והכי כיף? שאפשר לחלוק את הנוחות הזאת ולפרגן לחברים בכסף מתנה בהזמנה ראשונה! הקלידו את הקוד BURGERIL באפליקציה והופ, התחלתם עם טעם טוב!

שם: פורט 19 החשמונאים. כתובת: חשמונאים 95, ת"א. כשרות: לא כשר. שעות פעילות: א'-ה' 11:00 – 24:00, ו' 11:00 – 16:00, ש' 18:00 – 24:00.

ליצירת קשר ומידע נוסף מאיזי

להורדת אפליקציית WOLT