המשלוח שהביא לנו המבורגר black friday

דור בית הלחמי,

אז יום חמישי, יום לפני החג שהפך מזמן לישראלי black friday. בדר"כ אנחנו שומעים רק על חנויות באינטרנט ובסביבה שעושים חגיגה (קצת פחות בישראל, קצת יותר באמזון), אך הפעם המסעדות החליטו להשתתף בחגיגות ויש שלל הטבות שאפשר למצוא לסופ"ש הקרוב – חלקן טובות, חלקן פחות בדיוק כמו בקניות. 

פורט 19 במשלוח וולט, צרפתי קצבים

אציין ואגיד את המקומות שיש בהן הנחה, מניחה שיש יותר אבל שווה גם לעקוב כי בחלק זה לזמן מוגבל – BBB (ספיישלים במחיר מיוחד בישיבה לזמן מוגבל), וולט (מגוון מסעדות עם הנחות), תןביס (קצת פחות מסעדות עם הנחות לפחות באזור שלי היו רק 3), הגראז (ספיישלים מסוימים במחיר מיוחד), גורדוס (ספיישל מיוחד), קפטן (1+1), סוסו במחיר מיוחד ואחרון חביב פורט 19 שממנו עשינו משלוח כי אנחנו עצלנים מדי לשבת במסעדה.

האם פורט 19 חווה שישי שחור?

אז כמו שאמרתי בפורט 19 עושים מבצע על הספיישל נובמבר במחיר מיוחד, לצערי המבצע לא נמצא בוולט אבל בכל זאת החלטנו לבדוק את הספיישל שטרם טעמתי והוספנו לו את הקצבים הצרפתי שתמיד שווה לאכול שם. אגיד שהפורט תמיד זוכה לפינה חמה אצלי בגלל ה-value for money שהם מציעים שהוא אחד מהגבוהים באזור תל אביב ובמשלוח הדבר לא שונה.

ספיישל פורט 19 במשלוח וולט

השליח הגיע על אופנוע תוך פחות מחצי שעה ברגע ההזמנה (וולט מחזירים את כלל הזהב של דומינוס לתוקף – 30 דק' ולא יותר). העלנו את ההמבורגר לדירה, צילמנו את תמונות החובה שערכו 2 דק' וניגשנו למלאכת האכילה. למה אני מספרת את כל השתלשלות האירועים הדי משעממת הזו? כי זו ההקדמה לנקודה הבאה שלי. פתחנו את האריזות, הצ'יפס שהיה באריזה אטומה וההמבורגרים שהגיעו באריזת קלקר ונגסנו. שאלתי את הבן זוג איך והוא ענה: "קר", התעקשתי ושאלתי שוב אבל איך הטעמים ותשובתו שוב הייתה: "קר". וזה לצערי מסכם את החוויה שלנו די טוב, הטעמים היו נהדרים, הפקאנים בספיישל נובמבר עם הרוטב פירות יער והגבינה הוסיפו קראנץ, הגבינת ברי איזה את החמוציות והמכלול השתלב נהדר אבל הקציצה – אוי הקציצה – קרה.

פורט 19 החשמונאים במשלוח וולט, צרפתי קצבים

הסיפור חזר על עצמו עם הקצבים הצרפתי, טעמים נהדרים של גבינת ברי שנמסה לה עם ריבת תאנים מתקתקה אבל שוב הקציצה קרה. בנוסף, הצ'יפס שהאריזה האטומה לא עשתה לו טוב, נהיה רטוב ואיבד את הקראנץ' הכיפי שלו. יכולתי לסלוח על איבוד הקראנץ' אם הקטשופ היה טעים אבל זה לצערי היה מהסוג הזול – כן אני נשמעת קצת סנובית, אבל רטבים טובים הם חלק מחווית המשלוח בשבילי. לדעתי שווה להשקיע קצת ולהכין קוקטים (קופסאות קטנות) עם קטשופ וצ'יפס מהמסעדה או לפחות להשקיע בהיינץ.

שורה תחתונה

בסה"כ ההמלצה פה היא ללכת לאכול במסעדה, כי אם הקציצה הייתה חמה הסיפור היה שונה לגמרי.

שם: פורט 19 החשמונאים. כתובת: חשמונאים 95, ת"א. כשרות: לא כשר. שעות פעילות: א'-ה' 11:00 – 24:00, ו' 11:00 – 16:00, ש' 18:00 – 24:00.

ליצירת קשר ומידע נוסף מאיזי

להורדת אפליקציית WOLT