טל יוצאת לברר האם הדיל של Istudent במסעדת בשרל'ה כפר סבא שווה את הטרחה?

טל ארליך,

אני מרגישה שהיום כצרכנים, אנחנו כבר לא כל כך יודעים לשלם מחיר מלא על יותר מדי דברים. בקולנוע זה 1+1, בהמבורגריות זה דילים של ארוחה מלאה, גרופון לספא, הייטקזון, IStudent, כולם מפתים אותנו עם מחירים נמוכים ושווים על מה שממש לא בא לנו להוציא. ולכן, יצאתי לעוד מסע למענכם כדי לבדוק כמה ההטבות האלו באמת שוות.

דיל של Istudent עם בשרל'ה כפר סבא

תמיד היה לי האנטגוניזם שאם בית עסק משתתף באתרים שכאלה בטח לא כזה הולך לו, לא? אז בחרתי את ההטבה הכי שווה למראה, לקחתי את האוטו ואת ליאורי, הפרטנרית הקבועה שלי לניסיונות מוזרים ויצאנו לדרך. הדיל? המבורגר 220 ג' צ'יפס ושתייה (כולל בירה) ב-49 ₪ בבשרל'ה כפר סבא. תוך עשר דקות הגענו לאושילנד, אחד הקניונים המוזרים והסתמיים שיש היום בישראל. ולאחר טלפון קצר, גילינו שבשרל'ה יושבים מחוץ לקניון, בשדרת מסעדות קטנה וחמודה. נכנסנו למסעדה מלאה למחצה בשעה שבע בערב, והתיישבנו. כפי שניתן לנחש, לקחנו לניסיון את מנת הדיל והוספנו בצל קריספי מעל, בתוספת של 5 ₪ (שהתבררו במעמד החשבון כ-6 ₪. בשרל'ה, אם עדיין לא תיקנתם את זה, ישר למועצה להגנת הצרכן). לפי מה שהבנתי אי אפשר לשדרג את הדיל למנות המיוחדות ולשלם את ההפרש. את ההמבורגר ביקשנו במידת עשייה מדיום, והתפנינו לחכות לאוכל.

המבורגר של בשרל'ה כפר סבא

איך בשרל'ה עמדו במבחן ששם את הבשר במרכז?

לאחר זמן לא ארוך המנה שלנו הגיעה ונראתה נפלא. חתכנו אותה לחצי וישר לקחנו ביס בהמבורגר העסיסי. ההמבורגר עצמו היה במידת עשייה מדיום, אולי טיפה מעל. דבר אחד שהפריע לי היה הכמות של הבצל שמעל, אחרי שהדר, חברתי לכתיבה בקהילת המבורגר ישראל, שלחה לנו תמונה של המבורגר עם טבעות בצל סקסיות, המנה שלנו נראתה די מעפנה.

בשרל'ה כפר סבא - המבורגר

לבשר היה טעם מצוין והגיע לאחד מהמקומות הגבוהים אצלי מבחינת טעימות הקציצה. היה לי כל כך טעים, שהורדתי לכמה רגעים את ההמבורגר כדי לאכול מהצ'יפס, רק כדי שלא יגמר לי בטרם עת ההמבורגר. ומה היה כל כך טעים בו? ההמבורגרים של בשרל'ה עוברים תהליך יישון של שבועיים ועשויים מבשר אנטריקוט, מה שאמור ואכן הבטיח טעם עמוק ועשיר. דבר שלגמרי פיצה על ההמבורגר היבש ונטול התוספות שלקחנו. נוזלים ניגרו מהקציצה העסיסית ולנו נותרה חווית הנאה נהדרת מההמבורגר.

בשרל'ה כפר סבא - המבורגר וצ'יפס

נעבור לתוספת? הצ'יפס שלנו הגיע מבריק לחלוטין, היינו בטוחות שהוציאו אותו השניה מהצ'יפסר. ממש ראינו את האדים בדמיוננו עולים מהצ'יפס החמוד. אבל, זה היה אך ורק בראשנו. ביס בצ'יפס הראה שלא כך הדבר. הטמפרטורה שלו הייתה חמימה ונראה שהוא פשוט ישב עם שאריות שמן ולכן ספג אותו בצורה כזו. הוא היה לח ונשאר צ'יפס תעשייתי וסתמי. באסה.

האם הקציצה שווה ריצה?

כן. למרות הצ'יפס הבנאלי, 49 ₪ להמבורגר במשקל של 220 ג' ובאיכות מצוינת + צ'יפס + שתיה שכוללת בירה זה דיל טיל! אם אתם אנשים ששמים את טעם הבשר כערך עליון, אתם חייבים לרוץ לפני שהדיל ייגמר. לבשרל'ה יש 4 סניפים בארץ, לכו על זה. פשוט אל תיפלו על צ'יפס מעפן, תחליפו!

*** המסעדה נסגרה ***