הכשלון בראשון לציון של כוכב האינסטגרם

ארתור רוטנברג,

הדעה הרווחת  בקרב כל כתבתי הקהילה היא שסוסו אנד סאנס זה לא מקום טעים, שיש להם מוצר לא משהו בגדול והם עובדים רק על אדי התהילה שלהם מתוך האינסטגרם. כמעט אף אחד לא שולל את היותם מסעדה עם אוכל מאוד אינטסגרמי, סופר סקסי ומזמין בנראות. אבל האם יכול להיות שכל כך הרבה אנשים שאוכלים, חיים ונושמים המבורגרים כל כך הרבה שנים טועים בגדול? יצאנו לבדוק, לטעום ולצלם. השארו איתנו

*הכתבה הזו בחסות אף אחד ונכתבה בביקור מקרי בהחלט

סוסו אנד סאנס ראשון לציןו, המבורגר

מכירים את זה שאומרים לכם שמשהו חם ושאל תגעו? אז סוסו אנד סאנס.

ביום שישי גשום וחורפי חשקה נפשנו לצאת לדינר וסרט. כל המסעדות של הסינימה סיטי של ראשל"צ כבר נמאסו עלינו ורצינו משהו אחר אבל שעדיין יהיה קרוב. חשבנו וחשבנו ובסוף החלטנו שהגיע הזמן לטעום את סוסו אנד סאנס ולמרות שיש לנו סניף בחולון, העדפנו את הסניף הלא כשר של ראשון. כי אם כבר הולכים למשהו עם ביקורות כאלה שליליות אז לפחות שיהיה פוטנציאל כלשהו של שחיתות וגבינות. למרות הערב הסגרירי המקום היה די מלא במשפחות וילדות שכל מה שמעניין אותן זה עוד סטורי באינסטוש. התפריט של המסעדה מאוד עשיר בתוספות ויש מבחר לא קטן של סוגי קציצות. התלבטנו קצת ואז הזמנו ארוחה עם קציצה כפולה ועוד מנה. הארוחה כללה המבורגר 80\20 צ'דר (80 אחוז בשר ו20 אחוז צ'דר) עם תוספת ריבת צ'ילי לצד זה קרוקטס עם רוטב צ'דר מעל. למנה הנוספת הזמנו המבורגר קלאסי בתוספת מק אנד צ'יז.

סוסו אנד סאנס ראשון לציון, מאכזב

היות ורוב האנשים במסעדה כבר היו עמוק בתוך הביסים שלהם, לא היינו צריכים לחכות הרבה. המנות יצאו בדיוק כמו שאנחנו מכירים מהאינסטגרם, במגש קלקר עם האיקס המיוחד הזה שלהם על הלחמניה. הקרוקטס טבולים בכמות נדיבה של רוטב צ'דר והכול נראה פשוט נפלא. אחרי סשן צילומים שקצת הזיז כל מיני דברים ממקומם סידרנו את המבורגרים כמו שצריך וצללנו. ואז…הפתעה!!! זה לא כזה טעים, זה גימיק ותו לא. התקווה שזה יהיה טעים וכולם סתם לא מבינים כלום נעלמה כמו הכסף ששילמנו על המנות האלה.

למה ככה?

הקציצה, בשתי המנות, היא מהנוראיות יותר שיצא לשנינו לאכול, וטעמנו הרבה. אני לא אשווה למקומות אחרים, אבל אגיד שזה לא ברמה של ליצנות (מי שמבין, מבין….). הקציצה דחוסה, עשויה מבשר לא איכותי, מרגיש שמישהו טחן בכוונה מרקם של סחוס לתוך הקציצה. בקציצה של 20/80 זה הרגיש יותר כמו 5/95. היה ביס אחד בלבד שבוא נראה קצת גבינה שלא הורגשה בטעם ולא במרקם. באמת שלא הרגשנו הבדל בין שתי הקציצות. הספק שמייצר את הדבר הנורא הזה עבורם צריך להתבייש בעצמו ולסגור את המפעל שלו כשירות לציבור.

הצ'יזבורגר של סוסו אנד סאנס

התוספות שמעל גם הן די מנמיכות. ריבת הפלפלים חריפה יתר על המידה. החריפות עולה בהרבה על המתיקות ומשתלטת על הכול חוץ מהקציצה שחונקת את כל האושר ממך כמו סוהרסן מהארי פוטר. הכדור מק אנד צ'יז גם הוא אחד בודד וקטן כזה שאין לו יותר מדי טעם או מרקם. בעיקר מנפח את הגודל של המנה ומפריע לאכול. לצד כול ה"טוב" הזה היה לנו קרוקטס ברוטב צ'דר שהם היו אשכרה סבבה. פירה מטוגן ורוטב תעשייתי ונחמד. זה איכשהו היה נחמד אך לא מספיק כדי להציל את הארוחה. גם הלחמניות היו די בסדר. הן לא התפרקו יותר מדי ולא היו יבשות למות. לפחות משהו בארוחה הזאת הם הגישו לא דפוק לחלוטין.

סוסו אנד סנס ראשלצ מנה ראשונה

השורה התחתונה

המסקנה שלי מכל זה – אם אומרים לכם שמשהו חם, אז הוא כנראה חם. אם כל מי שאתה סומך על הדעה שלו בקשר למשהו אומרים שזה לא טעים, אז זה לא טעים. זה לא שאסור ללכת אחרי העדר, צריך לדעת אחרי איזה עדר ללכת.

שם: סוסו אנד סאנס ראשל"צ. כתובת: משה לוי 10, ראשל"צ. כשרות: לא כשר. שעות פתיחה: א'-ד' 12:00-03:00, ה' 12:00-5:00, ו' 12:00-5:300, ש' 12:00-04:00.

ליצירת קשר ומידע נוסף מאיזי