הסקר הגדול – 10 ההמבורגרים האהובים ביותר לשנת 2022!

אור בלאן,

 הקהילה שלנו מונה מעל 54,000 המבורגריסטים רעבים שמחפשים תמיד את הקציצה הטובה ביותר וכמו בכל שנה שאלנו את חברי הקהילה – מי היא הקציצה האהובה ביותר עליכם ועליכן? אז קבלו במחיאות כפיים סוערות (ואלי קצת שמנוניות מהצ'יפס) את רשימת 10 ההמבורגרים האהובים ביותר בישראל לשנת 2022!

מקום 10 – פריז טקסס

ההמבורגר של פריז טקסס פותח את הרשימה בזכות בשר מיוחד מזן הולשטיין, מנות נפלאות, טריות ומרגשות וחוויה שמרימה אותנו למעלה בכל ביס. ההמבורגר של פריז טקסס ממשיך להוביל ולהפיץ את הבשורה גם מלב גבעתיים (ורק על זה מגיע להם כבוד).

מקום 9 – בנץ בראדרס

ההמבורגר של בנץ איתנו כבר כמה שנים טובות ונראה ש can do no wrong. אנחנו זוכרים שבנץ רק נפתחו במקום קטן בפאתי פלורנטין ומאז הם הספיקו לגדול ל-2 סניפים ומאות לקוחות שחוזרים שוב ושוב בשביל הטעם המיוחד שמוצאים רק כאן.

מקום 8 – פרוזדור

המנות המשוגעות והשילובים המטורפים והיחודיים של הפרוזדור מבטיחים להם מקום של כבוד ברשימת האהובים ביותר ושנה אחר שנה הם ממשיכים לרגש ולחדש עם מנות נפלאות – מה שמציב אותם בגובה מעל רבים וטובים בסצנה התל אביבית.

מקום 7 – גורמה 26

הנציג הצרפתי שלא מפסיק לרגש- אין ספק שמדובר בהמבורגר שונה ומיוחד בלחמנית בריוש מפנקת במיוחד. מקום קטן במקווה ישראל שמרגיש כמו בית חם עם הכנסת אורחים חייכנית במיוחד, בזכות מרים הבעלים שמוסיפה נגיעות של שיק וניחוח צרפתי אמיתי לאחד ההמבורגרים האהובים ביותר.

מקום 6 – טרומן אנד קו

מי היה מאמין שדווקא באיירפורט סיטי, שממה קולינארית מוקפת הרי משרדים ושטחי חניה, יימצא אחד ההמבורגרים המוצלחים בארץ? עם שילובים שכל הזמן מתחדשים, מנות טריות, גדולות ומטריפות ואווירה סוחפת ששוברת שגרה- אין ספק שההמבורגר של טרומן אנד קו הוא כוכב.

מקום 5 – כביש 90

ממקום קטן לאהבה גדולה – כביש 90 הולך ומתחזק משנה לשנה עם קהל מעריצים שרק הולך וגדל ואף מוכן לנסוע במיוחד עד לצומת מחניים בשביל לטרוף את הקציצה הנפלאה הזאת. בזכות היצירתיות, הבשר הנהדר והפינוק בכל ביס כביש 90 מתברג גבוה במקום ה-5.

מקום 4 – GDB

הכיפה השחורה שחורכת את מסכי האינסטגרם מזוהה מקילומטרים. הקציצה שמורכבת בקפידה מנתחי בשר מובחרים הנבחרים על ידי קצב מומחה, לחמניות טריות ואווריריות שעוטפות עושר של טעמים מרטיטי לשון. כל אלו מזכים את ההמבורגר של GDB באהבת הקהל ושמים אותו במקום הרביעי המכובד.

מקום 3 – פורט 19

מה לא נאמר ולא נכתב על הפורט? מדובר בקלאסיקה מודרנית שתמיד נמצאת שם כשצריך המבורגר אמיתי. שילובים מרגשים והמבורגר חודשי מתחלף המוגשים מעל קציצה בשרנית מתובלת היטב הופכים את הפורט 19 לאחד מההמבורגרים הטובים ביותר שיש.

מקום 2 – ויטרינה

וירטינה, ויטרינוש, אהובת ליבנו וקיבותנו. אין תל אביבי שלא מכיר ואין חובב המבורגר שלא ניסה והתאהב בקציצה המופלאה של ויטרינה. מדובר כנראה בתופעה ייחודית בנוף המקומי, כי שנה אחרי שנה ויטרינה נכנס לטופ של הרשימה והתור מחוץ למסעדה לא נרגע – מדובר בהתאהבות של ממש.

מקום 1 – המוסד להמבורגרים מיוחדים

ההמבורגר שהצליח לגבור על התחרות ולנצח רבים וטובים צריך להיות משהו מיוחד לא? והשנה לוקח את כתר ההמבורגר הבלתי שגרתי בעליל של המוסד להמבורגרים מיוחדים! יש כאן רמה גבוהה של ביצוע לצד תכנון קפדני ויצרתי. כאן לא תמצאו המבורגרים עם "סתם" תוספות, כאן תפגשו מנות שהורכבו בקפידה לכדי ארוחה/חגיגה של טעמים שתישאר איתכם עוד הרבה אחרי שתסיימו לטרוף ולהתענג. ההמבורגריסטים have spoken ויש לנו כאן מנצח ברור – ברכות על המקום הראשון!